AGENCJA MARKETINGOWA DLA FIRM

Agencja handlu internetowego dla przedsiębiorstw

Agencja marketingowa dla firm w oparciu o umowę B2B to najlepsze rozwiązanie dla małych, jednoosobowych przedsiębiorstw. Ale i również tych o średniej wielkości. Zatrudniających w swym zespole kilku, bądź kilkunastu pracowników. Ponieważ ten rodzaj współpracy z agencją marketingu nie wymaga zatrudnienia nowego pracownika na pełen etat.
Co oczywiście się wiąże z wdrożeniem nowego pracownika do zespołu. Przeszkoleniem, zaznajomieniem z narzędziami, metodami pracy i jednocześnie dopasowaniem do nowych zasad w nowej firmie.
To z kolei wszystko przekłada się na rosnące z koszta oraz z utratę czasu, energii. Wysiłku poświęcenia, które należy włożyć w nowego pracownika na stanowisku, które w pełni można zlecić agencji marketingu B2B.

Wygodne i przejrzyste zasady współpracy ze specjalistami od pierwszego dnia

 

Grafiki & wygląd

Zaprojektujemy wygląd Twojej marki oraz firmy pod każdym najdrobniejszym szczegółem.

Sprzedaż usług bez ograniczeń

 

Korzystając naszych usług reklamowych dajemy Państwu nieograniczone możliwości sprzedaży. Przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Na terenie całego kraju i Europy. Nie bądź ograniczony!


Reklamy Google Ads

Specjalizujemy się w uruchamianiu płatnych kampanii reklamowych w Google Ads. Które zarabiają i przynoszą zyski.

 

Sprzedaż B2B

Zajmujemy się reklamami przeznaczonymi w segmencie B2B. Pomożemy rozwinąć Twoje usługi, które świadczysz na rzecz innych przedsiębiorców.


Analiza sprzedaży

 

Dokładnie analizujemy i obserwujemy reakcje narzędzi statystycznych, aby optymalizować sprzedaż Waszych usług i produktów.

 

Content Marketing

Nie masz czasu zajmować się blogiem i uzupełnianiem treści na stronie? Zostaw to nam. Będziemy umieszczać wysokiej jakości treści tak często jak tego potrzebujesz.

 


Wsparcie sprzedaży i optymalizacja kosztów

Przez cały okres współpracy rozwijamy Twoją sprzedaż, aby zyski rosły. Optymalizujemy koszty, aby uzyskać lepszy stosunek kosztu do efektów.

Linkbuilding

Zajmujemy się również stron poprzez umieszczaniem linków zewnętrznych, które prowadzą do Waszej strony. Dzięki czemu strona zyskuje na popularności i zaufaniu dla algorytmów.


Rozwój młodych firm

Jest kluczowy we tworzeniu silnej gospodarki w kraju. Dlatego wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa, aby szybko rosły w siłę.

Doradzamy i pomagamy

Przez cały okres współpracy również Państwu pomagamy oraz doradzamy w trudnych sytuacjach, kiedy należy podjąć decyzję lub obrać odpowiedni kierunek rozwoju firmy.

OUR WORK


Czym się wyróżniamy?


Profesjonalizm
Elastyczne kampanie marketingowe

 

Nowoczesny przedstawiciel handlowy – agencja marketingowa – AgentB2B dla firm

Nowoczesny przedstawiciel handlowy dla firm to pracownik, który spełnia dla nich pewne kryteria. Z pewnością i dla Was taki przedstawiciel handlowy powinien posiadać takie cechy jak:

 • świetna prezencja,
 • wysoka kultura osobista,
 • duże doświadczenia w Państwa branży – krótki czas wdrożenia osoby bez doświadczenia (zazwyczaj nowemu pracownikowi zajmuje to 2-3 miesiące),
 • umięjętności sprzedażowe,
 • doświadczenie w obsłudze klienta B2B lub B2C,
 • niski koszt zatrudnienia,
 • znajomość obiegu dokumentów w firmie,
 • szacunek do pozostałych osób w zespole.

A co, gdy Państwu zaproponujemy nowoczesnego przedstawiciela, którego możecie sobie zaprojektować, który jest „szyty na miarę„? Wydaje się to abstrakcyjne dla Was? Nic bardziej mylnego. Dla nas to całkowity standard podczas współpracy z firmami.

 

 
Dołącz do nas


Newsletter


  AGENCJA MARKETINGOWA DLA FIRM

  Agencja marketingowa dla firm w oparciu o umowę B2B to najlepsze rozwiązanie dla małych, jednoosobowych przedsiębiorstw. Ale i również tych o średniej wielkości. Zatrudniających w swym zespole kilku, bądź kilkunastu pracowników. Ponieważ ten rodzaj współpracy z agencją marketingu nie wymaga zatrudnienia nowego pracownika na pełen etat.
  Co oczywiście się wiąże z wdrożeniem nowego pracownika do zespołu. Przeszkoleniem, zaznajomieniem z narzędziami, metodami pracy i jednocześnie dopasowaniem do nowych zasad w nowej firmie.
  To z kolei wszystko przekłada się na rosnące z koszta oraz z utratę czasu, energii. Wysiłku poświęcenia, które należy włożyć w nowego pracownika na stanowisku, które w pełni można zlecić agencji marketingu B2B.

  Wygodne i przejrzyste zasady współpracy ze specjalistami od pierwszego dnia.

  Płatne kampanie reklamowe i sprzedażowe w internecie

  Jeśli interesuje Państwa uruchomienie płatnych kampanii marketingowych w internecie, to koniecznie musicie się z nami skontaktować. W tej dziedzinie reklam posiadamy doświadczenie

  Uruchom w swoim sklepie kampanie sprzedażowe w internecie, dzięki której zyskasz wielu nowych klientów. Podejmiemy się jej optymalizacji, aby przynosiła najlepszy efekty. Dostosujemy budżet takiej kampanii do Państwa możliwości.

  Pozycjonowanie stron małych firm i średnich przedsiębiorstw

  Pozycjonowanie stron małych firm w internecie to nasza specjalność. Zwłaszcza specjalizujemy się w pozycjonowaniu firm usługowych. To nasza specjalizacja i ulubiona część pracy spośród wszystkich zajęć. Lubimy się wdrażać w nowe branże w których pracują nasi klienci.

  Szerokie oraz holistyczne nasze spojrzenie na Państwa biznes pozwala nam łączyć doświadczenia z innych branż. I następnie je wykorzystać, wdrażać lub podejmować próby skutecznego wprowadzenia w momencie, gdy poprzednio nie były one zupełnie zastosowane przez Państwa.

  Wiemy, że nasze bogate doświadczenie skutecznie rozwinie Państwa biznes.

  Analizowanie danych użytkowników stron internetowych

  Analizujemy dane zbierane przez narzędzia zainstalowane w Państwa serwisie. Aby podjąć właściwe kroki.

  Nie reagujemy gwałtownie – nie zmieniamy planu marketingowe tylko dlatego, że skończył się sezon w Państwa branży lub obniżyła się sprzedaż z powodu okresu wakacyjnego. Posiadamy szerokie doświadczenie z zakresu analizowania danych i wiemy w jaki sposób reagować na zmieniające się czynniki na rynku.

  Specjalista UX

  Posiadamy w swojej agencji marketingu B2B wybitnego specjalistę UX (User Experience), który zaprojektuje dla Was skrojoną stronę pod klienta z Waszej branży. Dziedziny którą się na co dzień zajmujecie.

  Specjalista UI

  Specjalista UI zajmuje się interfejsem (User Interface), aby był wygodny i dopasowany dla użytkownika. Ale również komfortowa w poruszaniu się po niej dla użytkowników, którzy zdecydują się wejść na wizytówkę Państwa firmy. Będące skutkiem pozycjonowania, bądź płatnej kampanii marketingowej Google Ads, Facebook Ads.

  Agencja handlu internetowego dla przedsiębiorstw

  Najlepszy przedstawiciel handlowy – reklamy w internecie realizowane przez agencją marketingu B2B

  Uważamy, że w obecnych czasach. W warunkach XXI wieku należy przenieść przedstawiciela handlowego zajmującego się aktywną sprzedaż do sieci w postaci reklam. Tak, nowoczesny przedstawiciel handlowy, który będzie dla Was pozyskiwał nieograniczone ilości klientów. Zarówno B2B jak i B2C to agencja marketingu dla firm, które zajmie się w pełni wdrożeniem i pilnowaniem płatnych reklam w biznesie e-commerce.

  Polecamy odpowiedzieć sobie na kilka poniższych pytań:

  Czy przedstawiciel na etacie aktywnie pozyskuje klientów dla Waszej firmy przed godziną 7 rano i po godzinie 17 po południu?

  Czy przedstawiciel handlowy pracuje dla Was w piątek wieczorem. Przez cały dzień w sobotę oraz niedziele i święta?

  Czy Państwa pracownik korzysta z urlopów i w tym momencie nikt nie jest wstanie obsłużyć klientów zainteresowanych Waszą ofertą?

  Czy Waszym klientom zdarza się robić zakupy późnym wieczorem lub w ciągu weekendu?

  Czy Wasz najlepszy pracownik jest wstanie znajdować się w kilku miejscach w kraju jednocześnie, aby dostarczyć najlepszą ofertę klientom, którzy w danym momencie potrzebują Państwa usługi, bądź produktu?

  Czy przedstawiciel handlowy na etacie potrzebuje samochód, telefon, komputer i wsparcia technicznego?

  Czy Waszemu pracownikowi zdarza się pomijać (niecelowo) klientów potencjalnie zainteresowanych Waszymi usługami?

  Czy Wasz zespół handlowców marnuje wiele godzin każdego miesiąca na wykonanie ofert sprzedaży, które realnie nie dochodzą do realizacji?

  Odczuwacie wrażenie zmarnowanego potencjału Waszej firmy?

  Czy wydaje się Wam, że Wasza konkurencja robi coś od Was znacznie lepiej?